Inov-8 Tampere Trail Cup 2019 >

Stage 5, Niihaman maja (28.5.)

Miehet | Naiset | Kunto | Tampereen ketterimmät Pojat alle 12 (vain Lamminpäässä 7.5.) | Tytöt alle 12 (vain Lamminpäässä 7.5.) |

Miehet

Nimi Joukkue Tulos Pisteet
1. Ari-Pekka Lassila Vetelin Urheilijat 00:24:58.27 1000
2. Leo Matinheikki Tampereen Pyrintö 00:26:05.74 956
3. Mikko Knuuttila Nouski 00:26:13.66 952
4. Mikko Harju Tampereen Hiihtoniilot 00:26:21.55 947
5. Jonne Pitkänen Tampereen Pyrintö 00:26:39.52 936
6. Juho-Veikko Hytönen Nouski 00:26:48.27 931
7. Mikko Hölli Kangasala SK 00:26:52.86 928
8. Riku Gröhn Tampereen Pyrintö 00:26:59.96 924
9. Kimmo Lajunen Tampereen Hiihtoniilot 00:27:15.71 915
10. Otto Niemelä Teivo Stayers 00:27:30.07 908
11. Henri Taanila 00:27:30.25 907
12. Pasi Huhtala TriathlonSuomi 00:28:04.66 889
13. Oliver Alajoutsi Koovee 00:28:29.30 876
14. Taneli Hynninen LJK47 00:28:44.20 868
15. Pekka Itävuo Sajaniemen Sonnit 00:28:55.97 863
16. Petri Sonninen LJK47 00:28:59.69 861
17. Onur Kapucu Team Nordic Trail Tampere 00:29:03.51 859
18. Jere Siivonen Pirkkalan hiihtäjät 00:29:05.75 858
19. Jarno Maimonen Tampere Trail Running 00:29:14.55 853
20. Visa Joenperä 00:29:23.29 849
21. Henrik Hihnala Koovee 00:29:51.68 836
22. Pascal Fenner GID-Running 00:29:54.45 834
23. Antti Pemmari 00:29:58.88 832
24. Marko Isoaho 00:30:01.86 831
25. Olli Mustajoki Tampereen Pyrintö 00:30:04.17 830
26. Jaakko Rapo 00:30:06.29 829
27. Henri Määttä KeparDI 00:30:17.29 824
28. Fabian Raulf Holzpfosten Schwerte 05 00:30:41.55 813
29. Ilkka Nurminen Hiiltomiehet 00:30:45.82 811
30. Aleksi Sillanpää Triathlonteam226 00:30:50.49 809
31. Veli-Petteri Liedes 00:31:39.75 788
32. Jari Ojala Pirkkalan hiihtäjät 00:31:57.76 781
33. Petteri Rantala 00:32:10.53 776
34. Rami Huovinen TREMK 00:32:11.32 775
35. Jussi Harju 00:32:28.65 768
36. Riku Rintamäki 00:32:41.64 763
37. Manu Heinämäki 00:32:53.01 759
38. Juha Jalonen Tampereen Maratonklubi 00:33:05.80 754
39. Alexej von Bagh Tampere Trail Running 00:33:10.82 752
40. Tommi Salo 00:34:30.16 723
41. Juhani Yli-Marttila Valmet keke 00:34:40.91 720
42. Mikko Juurikainen 00:34:45.04 718
43. Onni Tiira Tampereen Pyrintö Hiihto 00:34:54.82 715
44. Jura Koivumäki Ilves 00:35:49.31 697
45. Jarno Tuominen Jarski Liikkuu 00:35:55.45 695
46. Sauli Kaasalainen Tampere 00:35:59.64 693
47. Jussi Seppä 00:36:37.99 681
48. Matti Saari Hervanta 00:37:43.12 662
49. Roope Heikkilä 00:38:18.92 651
50. Kari Aalto Västilän Voima 00:39:24.91 633
51. Jaakko Luttinen 00:39:45.57 628
52. Jari Kymäläinen Sandvik Mining and Construction 00:40:22.44 618
53. Pasi Julkunen Pirkkalan hiihtäjät 00:41:12.18 606