Inov-8 Tampere Trail Cup 2019 >

Stage 4, Kyötikkälä (21.5.)

Miehet | Naiset | Kunto | Tampereen ketterimmät Pojat alle 12 (vain Lamminpäässä 7.5.) | Tytöt alle 12 (vain Lamminpäässä 7.5.) |

Tampereen ketterimmät

Joukkue Juoksija 1 Juoksija 2 Juoksija 3 Kokonaispisteet
1 Tampereen Pyrintö Leo Matinheikki (929) Milla Lohikainen (927) Annika Viilo (890) 2746
2 Koovee Ulrika Uotila (972) Jenny Ojala (900) Oliver Alajoutsi (870) 2742
3 Tampereen Hiihtoniilot Mikko Harju (890) Jyri Korhonen (868) Aleksi Leino (847) 2605
4 Kangasala SK Jussi Salo (926) Minna Saarinen (857) Aino Ojanen (816) 2599
5 Tampere Trail Running Jarno Maimonen (814) Jonna Nieminen (747) Alexej von Bagh (704) 2265
6 Tampereen Välineurheilijat Riitta Antila-Långsjö (789) Mari Vehviläinen (749) Jari Jylhä (712) 2250
7 TamCent Massimo Acerbis (756) Matti Alarotu (677) Kari Kopra (630) 2063
8 Sajaniemen Sonnit Anni-Maija Fincke (1000) Pekka Itävuo (912) 1912
9 Valmet keke Juhani Yli-Marttila (712) Pasi Nieminen (601) Erja Heimonen (562) 1875
10 Nouski Mikko Knuuttila (1000) Juho-Veikko Hytönen (852) 1852
11 LJK47 Taneli Hynninen (806) Petri Sonninen (802) 1608
12 KeparDI Sanni Kymäläinen (788) Suvi Harju (785) 1573
13 TREMK Heli Kalliomäki (753) Rami Huovinen (668) 1421
14 Pirkkalan hiihtäjät Jari Ojala (728) Pasi Julkunen (612) 1340
15 noname Venla Harju (944) 944
16 Team Nordic Trail Tampere Onur Kapucu (826) 826
17 GID-Running Pascal Fenner (812) 812
18 Holzpfosten Schwerte 05 Fabian Raulf (780) 780
19 Triathlonteam226 Heikki Kultala (751) 751
20 TeiskoTriathlon Johannes Alarotu (684) 684
21 J-Town O Bros Jimi Ansio (677) 677
22 Jarski Liikkuu Jarno Tuominen (664) 664
23 Tampere Sauli Kaasalainen (638) 638
24 Ilves Jura Koivumäki (634) 634
25 Hervanta Matti Saari (608) 608
26 Sandvik Mining and Construction Jari Kymäläinen (601) 601
27 TriathlonSuomi 0
28 Vaasa Trail Runners 0
29 Elläimen kinthaat 0
30 Wasa Trail Runners 0
31 ProMTB 0
32 Hiidenkiertäjät 0
33 Mettäkylän Akilles 0
34 Vammalan Seudun Voima 0
35 Eräs seura 0
36 Aitoon Urheilijat 0
37 Veisun Vetelä 0
38 Eura-Kauttuan Urheilijat 0
39 Kangasalan Kisa 0
40 Team Lost 0
41 Sitowise Oy 0
42 Valmet-Keke 0
43 Team Manyone 0
44 Athlete Training Protocol 0
45 OuHu 0
46 LeKi hiihto 0
47 KK 0
48 Oldmansbody 0
49 Jämsänkosken Ilves 0
50 #spedeshow 0
51 Karvapallo 0
52 Invenco 0
53 Aqua Plus Triathlon 0
54 SC JesseIina 0
55 Vammalan seudun Voima 0
56 Vetelin Urheilijat 0
57 Telemark Team Ørn 0
58 Ikurin Vire 0
59 Viimeiset pirkkalaiset 0
60 Lempäälän Kisa 0
61 Tampere Pyrintö 0
62 Hervannan Pallo-Veikot 0
63 TottU 0
64 Pirkkala 0
65 Västilän Voima 0
66 Vieremän Koitto 0
67 Ylöjärven Ryhti 0
68 Hiiltomiehet 0
69 Teivo Stayers 0
70 Kyrös-Rasti 0
71 Team Rahola 0
72 Sandvik 0
73 RC Eemeli 0
74 Tampereen Pyrintö Hiihto 0
75 FTA 0
76 Tampereen Maratonklubi 0