Inov-8 Tampere Trail Cup 2019 >

Stage 4, Kyötikkälä (21.5.)

Miehet | Naiset | Kunto | Tampereen ketterimmät Pojat alle 12 (vain Lamminpäässä 7.5.) | Tytöt alle 12 (vain Lamminpäässä 7.5.) |

Miehet

Nimi Joukkue Tulos Pisteet
1. Mikko Knuuttila Nouski 00:29:02.78 1000
2. Tuomo Kuisma 00:30:42.23 946
3. Leo Matinheikki Tampereen Pyrintö 00:31:14.82 929
4. Jussi Salo Kangasala SK 00:31:21.68 926
5. Pekka Itävuo Sajaniemen Sonnit 00:31:48.88 912
6. Mikko Harju Tampereen Hiihtoniilot 00:32:37.85 890
7. Oliver Alajoutsi Koovee 00:33:22.25 870
8. Jonne Pitkänen Tampereen Pyrintö 00:33:26.87 868
9. Jyri Korhonen Tampereen Hiihtoniilot 00:33:26.93 868
10. Juho-Veikko Hytönen Nouski 00:34:05.34 852
11. Aleksi Leino Tampereen Hiihtoniilot 00:34:15.53 847
12. Jasper Alajoutsi Koovee 00:34:52.74 832
13. Onur Kapucu Team Nordic Trail Tampere 00:35:08.53 826
14. Jarno Maimonen Tampere Trail Running 00:35:40.43 814
15. Pascal Fenner GID-Running 00:35:44.13 812
16. Marko Isoaho 00:35:49.62 810
17. Olli-Petteri Hirvonen Tampereen Pyrintö 00:35:56.94 807
18. Taneli Hynninen LJK47 00:36:00.31 806
19. Petri Sonninen LJK47 00:36:10.79 802
20. Jaakko Rapo 00:36:22.38 798
21. Veli-Petteri Liedes 00:36:49.98 788
22. Olli Mustajoki Tampereen Pyrintö 00:36:56.49 786
23. Fabian Raulf Holzpfosten Schwerte 05 00:37:13.42 780
24. Antti Harjunmaa 00:38:10.88 760
25. Massimo Acerbis TamCent 00:38:23.23 756
26. Matias Hämäläinen 00:38:29.35 754
27. Heikki Kultala Triathlonteam226 00:38:40.28 751
28. Raimo Arvola Koovee 00:38:47.70 748
29. Mikki Lamminpää 00:38:50.39 747
30. Petteri Rantala 00:39:00.13 744
31. Jari Ojala Pirkkalan hiihtäjät 00:39:50.76 728
32. Joel Schüle Koovee 00:39:56.27 727
33. Akseli Pitkänen 00:40:04.35 724
34. Henrik Hihnala Koovee 00:40:32.24 716
35. Jari Jylhä Tampereen Välineurheilijat 00:40:45.26 712
36. Juhani Yli-Marttila Valmet keke 00:40:45.80 712
37. Juuso Penttilä 00:41:11.93 705
38. Alexej von Bagh Tampere Trail Running 00:41:12.96 704
39. Mika Ollikka 00:41:37.06 697
40. Mikko Juurikainen 00:41:41.85 696
41. Tommi Salo 00:41:50.89 694
42. Riku Pitkänen 00:42:08.37 689
43. Johannes Alarotu TeiskoTriathlon 00:42:27.22 684
44. Jimi Ansio J-Town O Bros 00:42:51.69 677
45. Matti Alarotu TamCent 00:42:51.81 677
46. Rami Huovinen TREMK 00:43:25.74 668
47. Jarno Tuominen Jarski Liikkuu 00:43:40.79 664
48. Jussi Seppä 00:44:36.32 651
49. Sauli Kaasalainen Tampere 00:45:30.49 638
50. Jura Koivumäki Ilves 00:45:45.87 634
51. Kari Kopra TamCent 00:46:01.98 630
52. Roope Heikkilä 00:46:55.29 619
53. Pasi Julkunen Pirkkalan hiihtäjät 00:47:25.89 612
54. Matti Saari Hervanta 00:47:42.78 608
55. Jari Kalliomäki 00:48:13.04 602
56. Jari Kymäläinen Sandvik Mining and Construction 00:48:15.81 601
57. Pasi Nieminen Valmet keke 00:48:18.00 601
58. Jaakko Luttinen 00:52:03.62 557
59. Jarno Lillia 01:07:03.36 433