Inov-8 Tampere Trail Cup 2019 >

Stage 3, Suolijärven maja (14.5.)

Miehet | Naiset | Kunto | Tampereen ketterimmät Pojat alle 12 (vain Lamminpäässä 7.5.) | Tytöt alle 12 (vain Lamminpäässä 7.5.) |

Tampereen ketterimmät

Joukkue Juoksija 1 Juoksija 2 Juoksija 3 Kokonaispisteet
1 Tampereen Pyrintö Milla Lohikainen (973) Teemu Eerola (951) Leo Matinheikki (926) 2850
2 Koovee Ulrika Uotila (1000) Hanna-Mari Siivonen (981) Henrik Hihnala (815) 2796
3 Sajaniemen Sonnit Anni-Maija Fincke (997) Pekka Itävuo (901) Ville Siukkola (837) 2735
4 Kangasala SK Hanna Sivén (931) Jussi Salo (921) Minna Saarinen (859) 2711
5 Tampereen Hiihtoniilot Mikko Harju (898) Kimmo Lajunen (878) Rikhard Mäki-Heikkilä (813) 2589
6 Tampere Trail Running Hanna-Leena Tuupanen (812) Jonna Nieminen (801) Alexej von Bagh (716) 2329
7 Tampereen Välineurheilijat Riitta Antila-Långsjö (783) Mari Vehviläinen (782) Tuija Tuunanen (738) 2303
8 Valmet keke Jani Nissinen (854) Juhani Yli-Marttila (696) Pasi Nieminen (623) 2173
9 Tampereen Maratonklubi Aino Uusinoka (780) Juha Jalonen (713) Tommi Vormisto (581) 2074
10 KeparDI Sanni Kymäläinen (832) Suvi Harju (792) 1624
11 Vetelin Urheilijat Ari-Pekka Lassila (961) Eevi Laasanen (618) 1579
12 TREMK Heli Kalliomäki (783) Rami Huovinen (743) 1526
13 Västilän Voima Aura Aalto (802) Kari Aalto (638) 1440
14 Triathlonteam226 Heikki Kultala (744) Marika Viinikka (656) 1400
15 Nouski Mikko Knuuttila (1000) 1000
16 Vammalan Seudun Voima Jessica Junkkala (860) 860
17 GID-Running Pascal Fenner (799) 799
18 Holzpfosten Schwerte 05 Fabian Raulf (772) 772
19 LJK47 Taneli Hynninen (772) 772
20 Lempäälän Kisa Atte Urvanta (762) 762
21 Team Nordic Trail Tampere Onur Kapucu (757) 757
22 J-Town O Bros Jimi Ansio (719) 719
23 Elläimen kinthaat Petri Lassheikki (692) 692
24 Team Rahola Marko Kangasmäki (680) 680
25 Ilves Jura Koivumäki (676) 676
26 Jarski Liikkuu Jarno Tuominen (668) 668
27 Wasa Trail Runners Linda Kolmonen (644) 644
28 Tampere Sauli Kaasalainen (626) 626
29 Hervanta Matti Saari (620) 620
30 Pirkkalan hiihtäjät Pasi Julkunen (598) 598
31 Sandvik Mining and Construction Jari Kymäläinen (597) 597
32 TriathlonSuomi 0
33 TamCent 0
34 Vaasa Trail Runners 0
35 ProMTB 0
36 Hiidenkiertäjät 0
37 Mettäkylän Akilles 0
38 Eräs seura 0
39 noname 0
40 Aitoon Urheilijat 0
41 Veisun Vetelä 0
42 Eura-Kauttuan Urheilijat 0
43 Kangasalan Kisa 0
44 Team Lost 0
45 Sitowise Oy 0
46 Valmet-Keke 0
47 Team Manyone 0
48 Athlete Training Protocol 0
49 OuHu 0
50 LeKi hiihto 0
51 KK 0
52 Oldmansbody 0
53 Jämsänkosken Ilves 0
54 #spedeshow 0
55 Karvapallo 0
56 Invenco 0
57 Aqua Plus Triathlon 0
58 SC JesseIina 0
59 Vammalan seudun Voima 0
60 Telemark Team Ørn 0
61 Ikurin Vire 0
62 Viimeiset pirkkalaiset 0
63 Tampere Pyrintö 0
64 Hervannan Pallo-Veikot 0
65 TottU 0
66 Pirkkala 0
67 Vieremän Koitto 0
68 Ylöjärven Ryhti 0
69 Hiiltomiehet 0
70 TeiskoTriathlon 0
71 Teivo Stayers 0
72 Kyrös-Rasti 0
73 Sandvik 0
74 RC Eemeli 0
75 Tampereen Pyrintö Hiihto 0
76 FTA 0