Inov-8 Tampere Trail Cup 2019 >

Stage 3, Suolijärven maja (14.5.)

Miehet | Naiset | Kunto | Tampereen ketterimmät Pojat alle 12 (vain Lamminpäässä 7.5.) | Tytöt alle 12 (vain Lamminpäässä 7.5.) |

Miehet

Nimi Joukkue Tulos Pisteet
1. Mikko Knuuttila Nouski 00:24:43.01 1000
2. Ari-Pekka Lassila Vetelin Urheilijat 00:25:42.24 961
3. Teemu Eerola Tampereen Pyrintö 00:25:58.12 951
4. Leo Matinheikki Tampereen Pyrintö 00:26:40.36 926
5. Jussi Salo Kangasala SK 00:26:48.54 921
6. Pekka Itävuo Sajaniemen Sonnit 00:27:25.40 901
7. Mikko Harju Tampereen Hiihtoniilot 00:27:29.88 898
8. Jonne Pitkänen Tampereen Pyrintö 00:27:59.30 883
9. Kimmo Lajunen Tampereen Hiihtoniilot 00:28:07.32 878
10. Jani Nissinen Valmet keke 00:28:54.72 854
11. Ville Siukkola Sajaniemen Sonnit 00:29:30.49 837
12. Jani Tuovinen 00:29:46.74 830
13. Antti Korpi 00:29:50.52 828
14. Henrik Hihnala Koovee 00:30:18.40 815
15. Rikhard Mäki-Heikkilä Tampereen Hiihtoniilot 00:30:24.01 813
16. Pascal Fenner GID-Running 00:30:55.74 799
17. Jussi Harju 00:31:03.27 795
18. Antti Pemmari 00:31:05.79 794
19. Visa Joenperä 00:31:06.14 794
20. Marko Isoaho 00:31:11.29 792
21. Henri Lehtomaa 00:31:13.27 791
22. Pasi Tiisanoja 00:31:29.72 784
23. Heikki Leppänen 00:31:53.13 775
24. Fabian Raulf Holzpfosten Schwerte 05 00:32:00.55 772
25. Taneli Hynninen LJK47 00:32:00.77 772
26. Atte Urvanta Lempäälän Kisa 00:32:25.81 762
27. Onur Kapucu Team Nordic Trail Tampere 00:32:38.53 757
28. Riku Rintamäki 00:32:55.16 750
29. Heikki Kultala Triathlonteam226 00:33:11.82 744
30. Rami Huovinen TREMK 00:33:15.75 743
31. Juuso Penttilä 00:33:27.88 738
32. Mikki Lamminpää 00:33:30.19 737
33. Petteri Rantala 00:33:41.19 733
34. Evgeni Gordejev 00:34:11.80 722
35. Aarni Laine Tampereen Pyrintö 00:34:17.71 720
36. Antti Tietäväinen 00:34:20.72 719
37. Jimi Ansio J-Town O Bros 00:34:22.12 719
38. Alexej von Bagh Tampere Trail Running 00:34:30.70 716
39. Taneli Valtanen 00:34:35.02 714
40. Juha Jalonen Tampereen Maratonklubi 00:34:38.27 713
41. Juhani Yli-Marttila Valmet keke 00:35:27.90 696
42. Petri Lassheikki Elläimen kinthaat 00:35:40.19 692
43. Tommi Salo 00:35:50.41 689
44. Marko Kangasmäki Team Rahola 00:36:20.09 680
45. Mikko Juurikainen 00:36:20.42 680
46. Jura Koivumäki Ilves 00:36:30.87 676
47. Jarno Tuominen Jarski Liikkuu 00:37:00.00 668
48. Mikko Mäenpää Tampere Trail Running 00:37:07.69 665
49. Kari Aalto Västilän Voima 00:38:41.80 638
50. Sauli Kaasalainen Tampere 00:39:26.85 626
51. Pasi Nieminen Valmet keke 00:39:37.30 623
52. Matti Saari Hervanta 00:39:49.62 620
53. Roope Heikkilä 00:39:51.32 620
54. Mikko Tanskanen 00:40:08.72 615
55. Pasi Julkunen Pirkkalan hiihtäjät 00:41:16.96 598
56. Jari Kymäläinen Sandvik Mining and Construction 00:41:20.64 597
57. Tommi Vormisto Tampereen Maratonklubi 00:42:31.07 581