Inov-8 Tampere Trail Cup 2019 >

Stage 2, Lamminpään maja (7.5.)

Miehet | Naiset | Kunto | Tampereen ketterimmät Pojat alle 12 (vain Lamminpäässä 7.5.) | Tytöt alle 12 (vain Lamminpäässä 7.5.) |

Miehet

Nimi Joukkue Tulos Pisteet
1. Mikko Knuuttila Nouski 00:21:31.60 1000
2. Ari-Pekka Lassila Vetelin Urheilijat 00:22:39.10 950
3. Leo Matinheikki Tampereen Pyrintö 00:23:06.04 931
4. Jasper Alajoutsi Koovee 00:23:13.09 927
5. Jussi Salo Kangasala SK 00:23:22.53 920
6. Pekka Itävuo Sajaniemen Sonnit 00:23:52.42 901
7. Mikko Harju Tampereen Hiihtoniilot 00:23:57.58 898
8. Jonne Pitkänen Tampereen Pyrintö 00:24:24.48 881
9. Timo Saarinen Viimeiset pirkkalaiset 00:24:37.54 874
10. Joona Huila Eura-Kauttuan Urheilijat 00:24:43.40 870
11. Henri Taanila 00:25:06.40 857
12. Jyri Korhonen Tampereen Hiihtoniilot 00:25:14.18 853
13. Oliver Alajoutsi Koovee 00:25:20.63 849
14. Jani Nissinen Valmet keke 00:25:21.95 848
15. Akseli Konttila Tampereen Pyrintö 00:25:36.15 840
16. Harri Niemi Tampereen Hiihtoniilot 00:25:37.27 840
17. Harri Räty Hiidenkiertäjät 00:25:42.66 837
18. Marko Niskanen Vieremän Koitto 00:25:46.05 835
19. Jussi Haikka Kangasalan Kisa 00:25:56.39 829
20. Antti Korpi 00:26:15.56 819
21. Pascal Fenner GID-Running 00:26:21.98 816
22. Ville Pirttijoki Tampereen Hiihtoniilot 00:26:25.76 814
23. Jere Siivonen Pirkkalan hiihtäjät 00:26:33.38 810
24. Olli-Petteri Hirvonen Tampereen Pyrintö 00:26:35.96 809
25. Jarno Maimonen Tampere Trail Running 00:26:39.94 807
26. Simo Lyyra 00:27:27.64 783
27. Onur Kapucu Team Nordic Trail Tampere 00:27:33.88 780
28. Fabian Raulf Holzpfosten Schwerte 05 00:27:48.59 774
29. Visa Joenperä 00:27:58.39 769
30. Esa Videman 00:27:59.25 769
31. Perttu Mäkinen 00:28:06.44 765
32. Juha Jalonen Tampereen Maratonklubi 00:28:25.77 757
33. Kalle Laine Mettäkylän Akilles 00:28:37.75 751
34. Rami Huovinen TREMK 00:28:49.44 746
35. Petteri Rantala 00:28:50.03 746
36. Manu Heinämäki 00:29:00.83 741
37. Riku Rintamäki 00:29:02.72 741
38. Mikki Lamminpää 00:29:21.97 733
39. Jimi Ansio J-Town O Bros 00:29:30.10 729
40. Antti Tietäväinen 00:29:53.80 720
41. Alexej von Bagh Tampere Trail Running 00:30:14.08 711
42. Johannes Alarotu TeiskoTriathlon 00:30:25.06 707
43. Mikko Juurikainen 00:30:49.83 698
44. Juhani Yli-Marttila Valmet keke 00:30:55.06 696
45. Tommi Salo 00:31:05.15 692
46. Miro Sivonen Tampereen Pyrintö 00:31:07.03 691
47. Kyösti Kielenniva 00:31:29.84 683
48. Mika Ollikka 00:31:43.84 678
49. Taneli Hynninen LJK47 00:31:44.31 678
50. Jarno Tuominen Jarski Liikkuu 00:31:57.41 673
51. Sauli Kaasalainen Tampere 00:32:25.12 664
52. Mikko Mäenpää Tampere Trail Running 00:33:08.79 649
53. Markku Löfgren Invenco 00:33:33.63 641
54. Roope Heikkilä 00:34:07.40 630
55. Jari Kalliomäki 00:35:09.53 612
56. Jari Kymäläinen Sandvik Mining and Construction 00:36:34.60 588
57. Petri Kiiskilä Tampereen Maratonklubi 00:36:46.86 585
58. Pasi Julkunen Pirkkalan hiihtäjät 00:36:59.63 581
59. Juho Eerikäinen Valmet keke 00:38:35.21 557