Inov-8 Tampere Trail Cup 2019 >

Stage 1, Kauppi Sports Center (30.4.)

Miehet | Naiset | Kunto | Tampereen ketterimmät Pojat alle 12 (vain Lamminpäässä 7.5.) | Tytöt alle 12 (vain Lamminpäässä 7.5.) |

Naiset

Nimi Joukkue Tulos Pisteet
1. Venla Harju noname 00:28:02.06 1000
2. Ulrika Uotila Koovee 00:28:53.13 970
3. Milla Lohikainen Tampereen Pyrintö 00:29:27.18 951
4. Hanna-Mari Siivonen Koovee 00:29:51.68 938
5. Enni Jalava 00:30:08.63 930
6. Tuija Kuusela 00:31:12.29 898
7. Annika Viilo Tampereen Pyrintö 00:31:25.49 892
8. Hanna Sivén Kangasala SK 00:31:30.72 889
9. Outi Hytönen Kangasala SK 00:31:32.77 888
10. Fanny Kukonlehto Kangasala SK 00:31:48.34 881
11. Ida Jussila Tampereen Pyrintö 00:32:04.13 874
12. Heli Sisto Tampere Trail Running 00:32:16.72 868
13. Niina Kosunen 00:32:21.58 866
14. Niina Taimisto Team Rahola 00:32:29.51 862
15. Laura Petäjämäki 00:33:13.60 843
16. Tanja Ilomäki Team Rahola 00:33:15.43 842
17. Piia Randell 00:33:22.82 839
18. Aino Ojanen Kangasala SK 00:33:26.87 838
19. Minna Saarinen Kangasala SK 00:33:41.90 831
20. Emma Haaja 00:33:49.96 828
21. Elina Räty 00:34:29.69 812
22. Jutta Kukkurainen Tampere Trail Running 00:34:32.62 811
23. Sanni Kymäläinen KeparDI 00:34:44.53 806
24. Katja Korpela 00:34:50.98 804
25. Anni Huuha OuHu 00:35:37.76 786
26. Suvi Harju KeparDI 00:35:42.48 785
27. Outi Kokkonen 00:36:35.17 766
28. Satu Hiltunen TREMK 00:36:36.15 765
29. Amanda Saari Tampereen Pyrintö 00:36:52.93 760
30. Hanna-Leena Tuupanen Tampere Trail Running 00:37:14.46 752
31. Maarit Siukkola 00:37:24.64 749
32. Anni Lappela RC Eemeli 00:38:00.71 737
33. Jonna Nieminen Tampere Trail Running 00:38:09.56 734
34. Aura Aalto Västilän Voima 00:38:24.06 730
35. Riitta Antila-Långsjö Tampereen Välineurheilijat 00:38:47.05 722
36. Elli Reivilä TREMK 00:39:06.21 716
37. Heli Kalliomäki TREMK 00:39:11.74 715
38. Leena Kielenniva 00:39:34.47 708
39. Katri Tanni 00:40:15.44 696
40. Riikka Tähtinen Tampereen Välineurheilijat 00:40:23.86 693
41. Viveka Kuivalahti 00:40:38.83 689
42. Tarja Ruukala Tampereen Maratonklubi 00:40:44.60 688
43. Tuija Tuunanen Tampereen Välineurheilijat 00:41:15.38 679
44. Taru Huuha-Korhonen 00:42:19.23 662
45. Alli Kajander Tampereen Välineurheilijat 00:42:36.68 657
46. Synnöve Staff Tampereen Välineurheilijat 00:42:43.30 656
47. Laura Rantanen 00:42:57.61 652
48. Iina Tervo SC JesseIina 00:42:58.36 652
49. Elina Ylilehto Tampereen Välineurheilijat 00:43:12.45 648
50. Kaisa Virtanen Tampere Trail Running 00:43:32.02 643
51. Susanna Lehtonen 00:43:57.04 637
52. Jaana Tuure 00:45:53.89 610
53. Pia Seppänen 00:48:39.53 576
54. Erja Heimonen Valmet keke 00:51:22.85 545
55. Iina Torhola 00:51:43.28 542