Inov-8 Tampere Trail Cup 2019 >

Stage 1, Kauppi Sports Center (30.4.)

Miehet | Naiset | Kunto | Tampereen ketterimmät Pojat alle 12 (vain Lamminpäässä 7.5.) | Tytöt alle 12 (vain Lamminpäässä 7.5.) |

Miehet

Nimi Joukkue Tulos Pisteet
1. Ari-Pekka Lassila Vetelin Urheilijat 00:24:40.56 1000
2. Leo Matinheikki Tampereen Pyrintö 00:26:07.11 944
3. Pekka Itävuo Sajaniemen Sonnit 00:26:16.24 939
4. Jussi Salo Kangasala SK 00:26:23.36 935
5. Jasper Alajoutsi Koovee 00:26:25.68 933
6. Jakub Hruska Tampereen Pyrintö 00:26:35.93 927
7. Mikko Harju Tampereen Hiihtoniilot 00:26:37.04 927
8. Kimmo Lajunen Tampereen Hiihtoniilot 00:26:43.68 923
9. Timo Saarinen Viimeiset pirkkalaiset 00:27:13.96 906
10. Jyri Korhonen Tampereen Hiihtoniilot 00:27:22.07 901
11. Jonne Pitkänen Tampereen Pyrintö 00:27:31.61 896
12. Henri Taanila 00:27:37.22 893
13. Jani Nissinen Valmet keke 00:27:38.94 892
14. Joona Huila Eura-Kauttuan Urheilijat 00:27:53.99 884
15. Ville Parkkinen KeparDI 00:27:58.64 882
16. Jussi Haikka Kangasalan Kisa 00:27:58.88 881
17. Akseli Konttila Tampereen Pyrintö 00:28:01.77 880
18. Jarno Maimonen Tampere Trail Running 00:28:26.56 867
19. Antti Korpi 00:28:51.77 854
20. Ville Pirttijoki Tampereen Hiihtoniilot 00:29:03.69 849
21. Jussi Harju 00:29:18.52 841
22. Joonas Kuisma KeparDI 00:29:24.76 838
23. Antti Syrjänen Team Rahola 00:29:38.16 832
24. Antti Pemmari 00:29:42.15 830
25. Jere Siivonen Pirkkalan hiihtäjät 00:29:46.72 828
26. Janne Märkälä 00:29:57.66 823
27. Marko Isoaho 00:30:10.25 817
28. Jaakko Rapo 00:30:10.96 817
29. Olli-Petteri Hirvonen Tampereen Pyrintö 00:30:14.98 815
30. Henri Määttä KeparDI 00:30:16.32 815
31. Jussi Lampinen 00:30:57.52 797
32. Heikki Leppänen 00:31:10.81 791
33. Mika Perkiömäki RC Eemeli 00:31:24.39 785
34. Riku Rintamäki 00:31:28.01 784
35. Olli Alestalo Veisun Vetelä 00:31:30.93 782
36. Mika Videnoja 00:31:35.27 781
37. Henrik Hihnala Koovee 00:31:39.30 779
38. Jari Jylhä Tampereen Välineurheilijat 00:31:48.09 775
39. Mikki Lamminpää 00:31:50.28 775
40. Juha Jalonen Tampereen Maratonklubi 00:31:58.17 771
41. Juhani Yli-Marttila Valmet keke 00:32:13.84 765
42. Arvi Väänänen Tampereen Hiihtoniilot 00:32:29.29 759
43. Tuomas Koskela Ylöjärven Ryhti 00:32:32.59 758
44. Antti Rauhala Telemark Team Ørn 00:32:36.26 756
45. Rami Huovinen TREMK 00:32:53.33 750
46. Petteri Rantala 00:33:00.54 747
47. Antti Tietäväinen 00:33:16.00 741
48. Tero Hihnala 00:33:16.94 741
49. Alexej von Bagh Tampere Trail Running 00:33:17.98 741
50. Ismo Raitanen RC Eemeli 00:33:21.67 739
51. Markus Kaikkonen Kyrös-Rasti 00:34:32.13 714
52. Tommi Salo 00:34:40.53 711
53. Juho Mikkola 00:34:40.75 711
54. Mikko Juurikainen 00:34:44.35 710
55. Juho Keskinen LeKi hiihto 00:35:09.60 701
56. Jesse Kokko SC JesseIina 00:35:10.76 701
57. Marko Hollanti Tampereen Maratonklubi 00:35:27.84 695
58. Jarno Tuominen Jarski Liikkuu 00:35:33.21 694
59. Santeri Leeve Athlete Training Protocol 00:36:05.08 683
60. Juho Hämäläinen 00:36:09.54 682
61. Mikko Mäenpää Tampere Trail Running 00:36:11.28 681
62. Toni Niittymäki 00:36:37.88 673
63. Antti Rantala Tampereen Maratonklubi 00:37:42.48 654
64. Mikko Tanskanen 00:38:27.15 641
65. Markku Löfgren Invenco 00:38:29.00 641
66. Kari Aalto Västilän Voima 00:38:33.73 639
67. Taneli Hynninen LJK47 00:39:02.66 632
68. Pasi Julkunen Pirkkalan hiihtäjät 00:39:49.73 619
69. Jari Kalliomäki 00:39:50.53 619
70. Sauli Kaasalainen Tampere 00:39:57.73 617
71. Roope Heikkilä 00:40:22.59 611
72. Eeli Hihnala 00:40:25.98 610
73. Jari Kymäläinen Sandvik Mining and Construction 00:40:54.57 603
74. Jukka Alajoutsi 00:41:45.88 590
75. Juho Eerikäinen Valmet keke 00:43:35.88 565