Inov-8 Trail Cup 2018
Kokonaistilanne

Miehet Naiset Pojat alle 12 (vain Lamminpäässä 22.5.) Tytöt alle 12 (vain Lamminpäässä 22.5.) Tampereen ketterimmät

Tampereen ketterimmät

Joukkue Kauppi Toivio Suolijärvi Lamminpää (myös lasten alle 12 v. kisa) Niihama Kokonaispisteet
1 Koovee 2958 1909 2950 2990 2901 13708
2 Tampereen Pyrintö 2433 1750 2688 2732 2751 12354
3 Valmet keke 2353 2502 2279 2136 2297 11567
4 Tampereen Välineurheilijat 1394 2135 2215 2368 2238 10350
5 Nouski 907 1862 1866 1865 2762 9262
6 Telemark Team Ørn 1580 2372 1596 755 748 7051
7 Team Rahola 2212 1417 1410 1681 6720
8 Graniittirakennus Kallio Oy 861 2205 2219 777 6062
9 Sajaniemen Sonnit 1798 933 1725 914 636 6006
10 Tampere Trail Running 1563 1512 2224 5299
11 Sandvik 1759 1164 576 591 1190 5280
12 Rastivarsat 924 950 956 956 953 4739
13 Rindal IL 900 902 889 910 907 4508
14 YTR 1715 1614 799 4128
15 Takamaan PoJut 2343 1554 3897
16 Vetelin Urheilijat 904 938 955 971 3768
17 Team noname 757 706 792 730 783 3768
18 Warrior Knife 842 824 817 824 3307
19 Kangasala SK 1610 1690 3300
20 Vincit 1605 822 801 3228
21 Levottomat jalat 594 627 628 645 583 3077
22 SK Kanantaluttajat 784 763 764 743 3054
23 Juurikkalahden Kiri 690 699 731 699 2819
24 Ylöjärven Urheilijat 2013 747 2760
25 Pikkukova+Kebab 896 882 905 2683
26 Perhon Kiri 867 883 870 2620
27 LJK47 855 828 829 2512
28 Saarioinen 835 822 809 2466
29 Pirkkalan hiihtäjät 821 776 795 2392
30 Tampere 727 738 741 2206
31 Vaisto 740 729 736 2205
32 Triathlonteam226 733 1355 2088
33 Ylöjärven Ryhti 1865 1865
34 Lempäälän Kisa 904 913 1817
35 Vammalan seudun Voima 1676 1676
36 VO2 Magnum 819 802 1621
37 Kaupin Kanuunat 814 805 1619
38 Ylöjärven Ryhti 1491 1491
39 Teivo Stayers 711 703 1414
40 Paha Rasti 650 670 1320
41 Rastikarhut 967 967
42 Pikkukova + kebab 964 964
43 Valmennus- ja Testauskeskus Kauppi 903 903
44 OK Raseborg 901 901
45 Maanmittauslaitos 897 897
46 Valkeakosken Haka 890 890
47 Kalevan Rasti 886 886
48 KeparDI 877 877
49 Inov-8 839 839
50 OrPo 829 829
51 Lempäälän kisa 797 797
52 Rototec 795 795
53 RC Eemeli 790 790
54 - 761 761
55 TREMK 753 753
56 Kosu 730 730
57 Vimpeli 625 625
58 Sääksmäen Sopu 0
59 Metsäjätkä Oy 0
60 Hauhon Sisu 0
61 Team Kilvakkala 0
62 Hervannan palloveikot 0
63 Ikurin Vire 0
64 TottU 0
65 J-Town O Bros 0