Inov-8 Trail Cup 2018 >

Niihama, Niihaman maja (29.5.)

Miehet | Naiset | Kunto | Pojat alle 12 (vain Lamminpäässä 22.5.) Tytöt alle 12 (vain Lamminpäässä 22.5.) | Tampereen ketterimmät |

Tampereen ketterimmät

Joukkue Juoksija 1 Juoksija 2 Juoksija 3 Kokonaispisteet
1 Koovee Hanna-Mari Siivonen (1000) Topi Anjala (1000) Jouni Heinonen (901) 2901
2 Nouski Eetu Savolainen (973) Ville Parkkinen (911) Juho-Veikko Hytönen (878) 2762
3 Tampereen Pyrintö Johan Runesson (960) Jonne Pitkänen (897) Vilma Tuominen (894) 2751
4 Valmet keke Leo Laakkonen (939) Ville Litmo (702) Juho Eerikäinen (656) 2297
5 Tampereen Välineurheilijat Riitta Antila-Långsjö (839) Mari Vehviläinen (712) Miia Bergman (687) 2238
6 Tampere Trail Running Miika Vennelä (811) Alexej Von Bagh (727) Timo VÄISTÖ (686) 2224
7 Team Rahola Niina Taimisto (873) Antti Syrjänen (808) 1681
8 Vammalan seudun Voima Julia Junkkala (874) Jessica Junkkala (802) 1676
9 Sandvik Antti Niemi (623) Jari Kymäläinen (567) 1190
10 Vetelin Urheilijat Ari-Pekka Lassila (971) 971
11 Rastikarhut Tuija Kuusela (967) 967
12 Rastivarsat Milla Lohikainen (953) 953
13 Lempäälän Kisa Sanni Alatalo (913) 913
14 Rindal IL Lars Moholdt (907) 907
15 Pikkukova+Kebab Mikko Harju (905) 905
16 Valmennus- ja Testauskeskus Kauppi Kimmo Lajunen (903) 903
17 Valkeakosken Haka Aaro Aho (890) 890
18 Kalevan Rasti Netta Rajamäki (886) 886
19 Inov-8 Matt Brown (839) 839
20 OrPo Teemu Lemmetty (829) 829
21 Warrior Knife Antti Korpi (824) 824
22 Vincit Mikko Kuitunen (801) 801
23 YTR Jari Huhta (799) 799
24 Rototec Matias Hämäläinen (795) 795
25 Team noname Venla Harju (783) 783
26 Graniittirakennus Kallio Oy Mikko Kekäle (777) 777
27 Telemark Team Ørn Mikko Ylinen (748) 748
28 Ylöjärven Urheilijat Timo Kauppila (747) 747
29 SK Kanantaluttajat Jani Kohonen (743) 743
30 Tampere Janne Määttä (741) 741
31 Vaisto Juuso Pimiä (736) 736
32 Juurikkalahden Kiri Sami Rusanen (699) 699
33 Sajaniemen Sonnit Pekka Itävuo (636) 636
34 Levottomat jalat Jessika Stenman (583) 583
35 VO2 Magnum 0
36 Perhon Kiri 0
37 Paha Rasti 0
38 Metsäjätkä Oy 0
39 J-Town O Bros 0
40 Team Kilvakkala 0
41 - 0
42 TottU 0
43 Kosu 0
44 Lempäälän kisa 0
45 Ikurin Vire 0
46 Pirkkalan hiihtäjät 0
47 KeparDI 0
48 Kaupin Kanuunat 0
49 Pikkukova + kebab 0
50 Triathlonteam226 0
51 Hauhon Sisu 0
52 Ylöjärven Ryhti 0
53 Teivo Stayers 0
54 Hervannan palloveikot 0
55 Takamaan PoJut 0
56 OK Raseborg 0
57 Kangasala SK 0
58 Saarioinen 0
59 Sääksmäen Sopu 0
60 Ylöjärven Ryhti 0
61 TREMK 0
62 Vimpeli 0
63 RC Eemeli 0
64 LJK47 0
65 Maanmittauslaitos 0