Inov-8 Trail Cup 2018 >

Niihama, Niihaman maja (29.5.)

Miehet | Naiset | Kunto | Pojat alle 12 (vain Lamminpäässä 22.5.) Tytöt alle 12 (vain Lamminpäässä 22.5.) | Tampereen ketterimmät |

Miehet

Nimi Joukkue Tulos Pisteet
1. Topi Anjala Koovee 00:23:56.77 1000
2. Eetu Savolainen Nouski 00:24:35.13 973
3. Ari-Pekka Lassila Vetelin Urheilijat 00:24:38.37 971
4. Johan Runesson Tampereen Pyrintö 00:24:55.99 960
5. Leo Laakkonen Valmet keke 00:25:28.75 939
6. Ville Parkkinen Nouski 00:26:15.68 911
7. Lars Moholdt Rindal IL 00:26:22.44 907
8. Mikko Harju Pikkukova+Kebab 00:26:26.75 905
9. Kimmo Lajunen Valmennus- ja Testauskeskus Kauppi 00:26:30.75 903
10. Jouni Heinonen Koovee 00:26:34.22 901
11. Jonne Pitkänen Tampereen Pyrintö 00:26:40.11 897
12. Aaro Aho Valkeakosken Haka 00:26:53.66 890
13. Juho-Veikko Hytönen Nouski 00:27:16.24 878
14. Matt Brown Inov-8 00:28:30.79 839
15. Teemu Lemmetty OrPo 00:28:51.72 829
16. Antti Korpi Warrior Knife 00:29:03.00 824
17. Tuukka Peltola 00:29:07.70 822
18. Miika Vennelä Tampere Trail Running 00:29:29.76 811
19. Antti Syrjänen Team Rahola 00:29:36.05 808
20. Mikko Kuitunen Vincit 00:29:53.60 801
21. Jari Huhta YTR 00:29:56.25 799
22. Matias Hämäläinen Rototec 00:30:06.36 795
23. Mikko Kekäle Graniittirakennus Kallio Oy 00:30:46.85 777
24. Mikko Ylinen Telemark Team Ørn 00:31:59.57 748
25. Timo Kauppila Ylöjärven Urheilijat 00:32:02.15 747
26. Jani Kohonen SK Kanantaluttajat 00:32:12.56 743
27. Janne Määttä Tampere 00:32:16.98 741
28. Riku Rintamäki 00:32:18.12 741
29. Juuso Pimiä Vaisto 00:32:29.69 736
30. Alexej Von Bagh Tampere Trail Running 00:32:55.84 727
31. Mikko Lamminpää 00:33:21.45 717
32. Mika Ollikka 00:33:32.00 714
33. Jorma Hirvensalo 00:33:34.13 713
34. Henri Pöntinen 00:33:40.64 711
35. Tommi Salo 00:33:43.80 709
36. Ville Litmo Valmet keke 00:34:05.94 702
37. Sami Rusanen Juurikkalahden Kiri 00:34:14.26 699
38. Jarno Tuominen 00:34:15.68 698
39. Antti Tietäväinen 00:34:23.18 696
40. Juho Vuorenmaa 00:34:23.81 696
41. Timo VÄISTÖ Tampere Trail Running 00:34:53.05 686
42. Mikko Sorrela 00:34:59.81 684
43. Juho Eerikäinen Valmet keke 00:36:26.89 656
44. Pekka Itävuo Sajaniemen Sonnit 00:37:37.31 636
45. Antti Niemi Sandvik 00:38:24.04 623
46. Roope Heikkilä 00:40:03.01 597
47. Petri Seppälä 00:40:10.45 596
48. Jouni Venäläinen 00:40:38.47 589
49. Jari Kymäläinen Sandvik 00:42:12.04 567