Inov-8 Trail Cup 2018 >

Suolijärvi, Suolijärven maja (15.5.)

Miehet | Naiset | Kunto | Pojat alle 12 (vain Lamminpäässä 22.5.) Tytöt alle 12 (vain Lamminpäässä 22.5.) | Tampereen ketterimmät |

Tampereen ketterimmät

Joukkue Juoksija 1 Juoksija 2 Juoksija 3 Kokonaispisteet
1 Koovee Hanna-Mari Siivonen (1000) Topi Anjala (988) Ulrika Uotila (962) 2950
2 Tampereen Pyrintö Vilma Tuominen (928) Sirkka-Liisa Lauronen (918) Jonne Pitkänen (842) 2688
3 Valmet keke Leo Laakkonen (928) Juhani Yli-Marttila (712) Pasi Nieminen (639) 2279
4 Graniittirakennus Kallio Oy valtteri repo (844) Mikko Kekäle (751) Jouni Karvonen (624) 2219
5 Tampereen Välineurheilijat Mari Vehviläinen (760) Tuija Tuunanen (732) Synnöve Staff (723) 2215
6 Nouski Mikko Knuuttila (1000) Juho-Veikko Hytönen (866) 1866
7 Sajaniemen Sonnit Pekka Itävuo (894) Ville Siukkola (831) 1725
8 Kangasala SK Hanna Sivén (926) Jenni Joensuu-Partanen (764) 1690
9 Telemark Team Ørn Olli Tala (812) Henri Arjanne (784) 1596
10 Tampere Trail Running Hanna-Leena Tuupanen (761) Hilppa Tolonen (751) 1512
11 Team Rahola Niina Taimisto (856) Bettina Laine (554) 1410
12 Rastivarsat Milla Lohikainen (956) 956
13 Vetelin Urheilijat Ari-Pekka Lassila (938) 938
14 Maanmittauslaitos Tero Ruokolainen (897) 897
15 Rindal IL Lars Moholdt (889) 889
16 Perhon Kiri Joonatan Kivelä (870) 870
17 LJK47 Petri Sonninen (828) 828
18 Vincit Mikko Kuitunen (822) 822
19 Warrior Knife Antti Korpi (817) 817
20 Saarioinen Ilkka Nurminen (809) 809
21 Team noname Venla Harju (792) 792
22 Pirkkalan hiihtäjät Jere Siivonen (776) 776
23 SK Kanantaluttajat Jani Kohonen (764) 764
24 - Elias Sallinen (761) 761
25 TT 226 Heikki Kultala (733) 733
26 Vaisto Juuso Pimiä (729) 729
27 Juurikkalahden Kiri Sami Rusanen (699) 699
28 Paha Rasti Johanna Piesala (670) 670
29 Levottomat jalat Jessika Stenman (628) 628
30 Sandvik Jari Kymäläinen (576) 576
31 VO2 Magnum 0
32 Tampere 0
33 Inov-8 0
34 Ylöjärven Urheilijat 0
35 Metsäjätkä Oy 0
36 Pikkukova+Kebab 0
37 J-Town O Bros 0
38 Team Kilvakkala 0
39 TottU 0
40 Kosu 0
41 Lempäälän kisa 0
42 Ikurin Vire 0
43 KeparDI 0
44 Kaupin Kanuunat 0
45 Kalevan Rasti 0
46 Pikkukova + kebab 0
47 Hauhon Sisu 0
48 Ylöjärven Ryhti 0
49 OrPo 0
50 Rototec 0
51 Teivo Stayers 0
52 Hervannan palloveikot 0
53 Takamaan PoJut 0
54 Vammalan seudun Voima 0
55 OK Raseborg 0
56 Sääksmäen Sopu 0
57 Ylöjärven Ryhti 0
58 TREMK 0
59 Rastikarhut 0
60 Vimpeli 0
61 RC Eemeli 0
62 Valmennus- ja Testauskeskus Kauppi 0
63 Lempäälän Kisa 0
64 YTR 0
65 Valkeakosken Haka 0