Inov-8 Trail Cup 2018 >

Suolijärvi, Suolijärven maja (15.5.)

Miehet | Naiset | Kunto | Pojat alle 12 (vain Lamminpäässä 22.5.) Tytöt alle 12 (vain Lamminpäässä 22.5.) | Tampereen ketterimmät |

Miehet

Nimi Joukkue Tulos Pisteet
1. Mikko Knuuttila Nouski 00:25:11.26 1000
2. Topi Anjala Koovee 00:25:28.27 988
3. Ari-Pekka Lassila Vetelin Urheilijat 00:26:49.85 938
4. Leo Laakkonen Valmet keke 00:27:08.34 928
5. Tero Ruokolainen Maanmittauslaitos 00:28:03.84 897
6. Pekka Itävuo Sajaniemen Sonnit 00:28:08.76 894
7. Lars Moholdt Rindal IL 00:28:18.10 889
8. Joonatan Kivelä Perhon Kiri 00:28:56.85 870
9. Juho-Veikko Hytönen Nouski 00:29:04.98 866
10. valtteri repo Graniittirakennus Kallio Oy 00:29:50.33 844
11. Jonne Pitkänen Tampereen Pyrintö 00:29:54.58 842
12. Otso Westerlund Koovee 00:30:05.75 836
13. Jari Niemenmaa 00:30:05.90 836
14. Tuukka Peltola 00:30:11.12 834
15. Ville Siukkola Sajaniemen Sonnit 00:30:18.56 831
16. Petri Sonninen LJK47 00:30:23.87 828
17. Mikko Kuitunen Vincit 00:30:38.09 822
18. Antti Korpi Warrior Knife 00:30:48.80 817
19. Olli Tala Telemark Team Ørn 00:30:59.84 812
20. Ilkka Nurminen Saarioinen 00:31:07.51 809
21. Henri Arjanne Telemark Team Ørn 00:32:06.83 784
22. Jere Siivonen Pirkkalan hiihtäjät 00:32:27.15 776
23. Jani Kohonen SK Kanantaluttajat 00:32:56.65 764
24. Elias Sallinen - 00:33:05.45 761
25. Antti Pemmari 00:33:14.21 757
26. Aleksi Sillanpää 00:33:25.11 753
27. Olli Mustajoki Tampereen Pyrintö 00:33:28.88 752
28. Mikko Kekäle Graniittirakennus Kallio Oy 00:33:30.63 751
29. Heikki Kultala TT 226 00:34:18.98 733
30. Juuso Pimiä Vaisto 00:34:31.26 729
31. Olli Alestalo 00:35:20.19 712
32. Juhani Yli-Marttila Valmet keke 00:35:22.49 712
33. Tommi Salo 00:35:50.25 702
34. Sami Rusanen Juurikkalahden Kiri 00:35:59.72 699
35. Andreas Hatakka 00:36:17.24 694
36. Tero Hihnala 00:36:26.52 691
37. Antti Tietäväinen 00:36:41.73 686
38. Jarno Tuominen 00:36:45.33 685
39. Mikko Sorrela 00:36:57.41 681
40. Juho Vuorenmaa 00:38:47.81 649
41. Pasi Nieminen Valmet keke 00:39:24.50 639
42. Juho Eerikäinen Valmet keke 00:40:07.14 627
43. Jouni Karvonen Graniittirakennus Kallio Oy 00:40:19.54 624
44. Petri Seppälä 00:43:18.24 581
45. Jari Kymäläinen Sandvik 00:43:40.60 576
46. Tuomas Tiainen 00:44:24.87 567
47. Roope Heikkilä 00:44:54.87 560
48. Samuli Jurttila 00:50:04.75 502