Inov-8 Trail Cup 2016 >

Lamminpää, Lamminpään hiihtomaja (3.5.)

Naiset | Kunto | Miehet | Tampereen ketterimmät | Pojat alle 12 (vain Lamminpäässä 3.5.) | Tytöt alle 12 (vain Lamminpäässä 3.5.)

Miehet

Nimi Joukkue Tulos Pisteet
1. Ari-Pekka Lassila Koovee 00:21:34.92 1000
2. Eetu Savolainen Nouski 00:22:19.41 966
3. Tuomo Istolahti KeparDI 00:22:28.59 960
4. Ville Parkkinen KeparDI 00:22:34.28 956
5. Pekka Itävuo Sajaniemen Sonnit 00:22:52.62 943
6. Juho-Matti Taivainen Pellon Ponsi 00:23:40.40 911
7. Mikko Harju Pikkukova + kebab 00:24:02.95 897
8. Tero Ruokolainen Maanmittauslaitos 00:24:26.26 883
9. Kalle Ruohola 00:25:02.50 861
10. Valtteri Niskanen 00:25:19.52 852
11. Harri Räty 00:25:25.92 848
12. Tuomas Mäkinen Maasotakoulu 00:25:48.74 836
13. Jouko Liuha Pikkukova + kebab 00:25:51.12 834
14. Miikka Osmo Manyone 00:25:51.41 834
15. Jari Niemenmaa 00:26:00.66 829
16. Antti Korpi 00:26:02.36 828
17. Petri Vuori Triathlonteam226 00:26:13.89 822
18. Taito Ruuska Niihaman tallaajat 00:26:17.68 820
19. Ville Siukkola Sajaniemen Sonnit 00:26:26.15 816
20. Antti Harjumaa 00:26:32.85 812
21. Jonne Pitkänen Tampereen Pyrintö 00:26:33.51 812
22. Antti Rantala Kangasala SK 00:26:41.70 808
23. Tero Junttila 00:26:56.48 801
24. Antti Syrjänen Team Rahola 00:27:04.19 797
25. Kalle Laine 00:27:10.11 794
26. Henri Konttinen Takamaan PoJut 00:27:28.10 785
27. Petri Keskinen TeiskoTriathlon 00:27:34.73 782
28. Konsta Mäntyvaara Teiskon Urheilijat 00:27:35.66 782
29. Heikki Sanelma TeiskoTriathlon 00:27:41.14 779
30. Petri Haavisto Wihan Kilometrit 00:27:43.27 778
31. Vilho Mäntyvaara Teiskon Urheilijat 00:27:48.03 776
32. Teemu Hänninen TeiskoTriathlon 00:27:50.97 774
33. Riku Pitkänen TeiskoTriathlon 00:28:06.15 767
34. Juho Kangasniemi 00:28:15.98 763
35. mikko laminpää HSU 00:28:19.43 761
36. Tommi Salo 00:28:36.33 754
37. Sami Kämäräinen 00:28:46.29 750
38. Pekka Mäntyvaara Teiskon Urheilijat 00:28:57.07 745
39. Juhani Yli-Marttila Team Rahola 00:28:57.32 745
40. Matti Alarotu TeiskoTriathlon 00:29:17.82 736
41. Santeri Leeve Tampereen Maratonklubi 00:29:29.67 731
42. Jaakko Niska Maanmittauslaitos 00:29:47.04 724
43. Jimi Ansio J-Town O Bros 00:29:49.43 723
44. Janne Järvinen 00:29:57.46 720
45. Jarno Tuominen 00:29:57.75 720
46. Jari Jylhä Pirkkala 00:29:58.30 720
47. Antti Salonen 00:29:59.30 719
48. Tapio Viinikka 00:30:19.16 711
49. Antti Järvinen Pikkukova + kebab 00:31:30.85 684
50. Kalle Jokinen 00:33:24.28 646
51. Pasi Julkunen Sandvik 00:33:40.35 640
52. Jan-Patrik Helenius TeiskoTriathlon 00:34:55.90 617
53. Kari Papinsaari Fujitsu 00:35:05.74 614
54. Tommi Salonen 00:36:10.39 596
55. Hannu Ikonen 00:36:22.85 593
56. Esa Kuukka Maanmittauslaitos 00:38:04.89 566
57. Kari Aalto Västilän Voima 00:38:29.04 560