Inov-8 Tampere Trail Cup 2015
Kokonaistilanne

Naiset Miehet Tampereen ketterimmät Pojat alle 12 (vain Lamminpäässä 12.5.) Tytöt alle 12 (vain Lamminpäässä 12.5.)

Naiset

Juoksija Joukkue Mikon Leipä -stage Hippa-stage Fast-stage Gopal-stage HieroJari-stage Kokonaispisteet
1 Sonja Kyrölä KeparDI 998 1000 1000 1000 3998
2 Annmari Viljanmaa Pikkukova + kebab 949 1000 959 904 3812
3 Lotta Karhola KeparDI 997 915 955 895 939 3806
4 Terhi Pollari Pikkukova + kebab 883 937 929 881 906 3655
5 Hanna-Mari Siivonen Koovee 907 938 850 897 3592
6 Henna Skog Koovee 896 933 796 882 3507
7 Inka Koljonen Punkalaitumen Kunto 867 905 847 795 861 3480
8 Sanja Säpyskä 856 880 874 804 850 3460
9 Niina Taimisto Team Rahola 802 845 818 762 785 3250
10 Sonja Harjuntausta Tampereen Pyrintö Hiihto 759 831 799 717 3106
11 Emma Olander Ylöjärven Ryhti 767 810 757 767 3101
12 Noora Toivonen 730 814 743 773 3060
13 Riikka Eerola Saarioinen 746 778 741 696 755 3020
14 Laura Rantanen 729 749 734 707 2919
15 Teija Rauhala Hiidenkadun hurjat 712 700 707 673 688 2807
16 Minna Haikonen 727 706 658 709 2800
17 Maria Laine Tampereen Pyrintö 907 925 856 2688
18 Milla Lohikainen Rastivarsat 823 799 849 2471
19 Reetta Lassila Tampereen Pyrintö 805 857 792 2454
20 Salla Pitkänen Tampereen Pyrintö 772 805 760 2337
21 Mari Vehviläinen Tampereen Välineurheilijat 752 800 707 2259
22 Kirsi Pitkänen Team Rahola 511 522 522 465 472 2027
23 Jessika Stenman 659 613 623 1895
24 Ulrika Uotila Koovee 942 920 1862
25 Laura Palm Kangasala SK 910 921 1831
26 Katri Lindberg 605 572 613 1790
27 Hilppa Tolonen TREMK 810 859 1669
28 Teija Harjuntausta 855 775 1630
29 Mia Tavast 692 706 1398
30 Kairimo Tanja 708 673 1381
31 Johanna Lindell 696 685 1381
32 Julia Alarotu Teiskon Urheilijat 605 510 1115
33 Venla Niemi Team Noname 1000 1000
34 Saila Kinni Team Noname 991 991
35 Riina Liuha Kangasala SK 916 916
36 Eeva Nurmi Lempäälän kisa 905 905
37 Anne Mäkinen Falken 902 902
38 Tytti Kirvesmies Tampereen Pyrintö 894 894
39 Sanni Kymäläinen Tampereen Pyrintö 885 885
40 Satu Karhu 878 878
41 Emmi Lehkonen 871 871
42 Sari Saarijärvi Tampereen Pyrintö 856 856
43 Tuija Kuusela 853 853
44 Jenni Raivio Vieremän Koitto 824 824
45 Natalia Kanko Koovee 821 821
46 Minna Saarinen Koovee 802 802
47 Kaisa Kurittu Team Savon Suksistudio 802 802
48 Enni Jarvala Tampereen Pyrintö 801 801
49 Iida Savolainen KeparDI 787 787
50 Essi Jalanto 772 772
51 Anne Riikonen 736 736
52 Ada Aarnio Ylöjärven Ryhti 691 691
53 Jaana Aarnio Ylöjärven Ryhti 690 690
54 Pia Rantanen 672 672
55 Riikka Pitkänen 634 634
56 Ilona Kurjonen 623 623
57 Virpi Hietalahti Teiskon Urheilijat 622 622
58 Maritta Kymäläinen Tampereen Pyrintö 574 574
59 Annakaisa Näsi 558 558
60 Jonna Öblom Ok Raseborg 0
61 Henna Mettalo Lempäälän kisa 0