Inov-8 Tampere Trail Cup 2015 >

Mikon Leipä -stage, Kauppi (5.5.)

Naiset | Kunto | Miehet | Tampereen ketterimmät | Pojat alle 12 (vain Lamminpäässä 12.5.) | Tytöt alle 12 (vain Lamminpäässä 12.5.)

Tampereen ketterimmät

Joukkue Juoksija 1 Juoksija 2 Juoksija 3 Kokonaispisteet
1 KeparDI Lotta Karhola (997) Mikko Knuuttila (991) Tomi Närvä (954) 2942
2 Kangasala SK Jere Ahonen (993) Jarkko Liuha (961) Laura Palm (910) 2864
3 Koovee Michal Hubacek (1000) Ulrika Uotila (942) Hanna-Mari Siivonen (907) 2849
4 Pikkukova + kebab Annmari Viljanmaa (949) Jouko Liuha (921) Mikko Harju (920) 2790
5 Sajaniemen Sonnit Pekka Itävuo (945) Jarno Salmelin (883) Ville Siukkola (849) 2677
6 Tampereen Pyrintö Maria Laine (907) Jonne Pitkänen (892) Janne Märkälä (878) 2677
7 TERD Reima Pätsi (815) Olli Vartiala (743) Vili Vartiala (740) 2298
8 Vincit Mikko Kuitunen (789) Ville Houttu (763) Tomi Majuri (619) 2171
9 Team Noname Venla Niemi (1000) Saila Kinni (991) 1991
10 Teiskon Urheilijat Konsta Mäntyvaara (701) Vilho Mäntyvaara (672) Julia Alarotu (605) 1978
11 Saarioinen Ilkka Nurminen (894) Riikka Eerola (746) 1640
12 Sandvik Harri Räty (921) Jari Kymäläinen (612) 1533
13 TeiskoTriathlon Matti Alarotu (772) Pekka Mäntyvaara (701) 1473
14 LJK47 Olli-Pekka Ojala (745) Marko Lehti (693) 1438
15 Team Rahola Niina Taimisto (802) Kirsi Pitkänen (511) 1313
16 Fujitsu Kari Papinsaari (636) Jukka Lehtinen (566) 1202
17 Punkalaitumen Kunto Inka Koljonen (867) 867
18 Hiiltomiehet Eerik Nurminen (858) 858
19 Teivo Stayers Otto Niemelä (825) 825
20 Rastivarsat Milla Lohikainen (823) 823
21 Etelä-Tyrvään Kramppi Jussi Seppä (814) 814
22 TREMK Hilppa Tolonen (810) 810
23 Valkeakosken Haka Visa Joenperä (806) 806
24 Mc Quigan Sami Kämäräinen (802) 802
25 RC Eemeli Mika Videnoja (800) 800
26 MadRog Repa Viitanen (782) 782
27 Ylöjärven Ryhti Emma Olander (767) 767
28 Tampereen Pyrintö Hiihto Sonja Harjuntausta (759) 759
29 Tampereen Välineurheilijat Mari Vehviläinen (752) 752
30 Hiidenkadun hurjat Teija Rauhala (712) 712
31 Oma Ilo 0
32 Falken 0
33 Herwood Gym 0
34 Team Savon Suksistudio 0
35 Nouski 0
36 Alatornion Pirkat 0
37 Turkish National Team 0
38 Vieremän Koitto 0
39 KanSu 0
40 Västilän Voima 0
41 Kankaantaan Kisa 0
42 Lempäälän kisa 0
43 Juoksukoulu Tampereen Pyrintö 0
44 Kaupin Kanuunat 0
45 Kangsk 0
46 Ylöjärvi 0
47 Riihisoft Runners 0
48 Janakkalan Jana 0
49 Pyöräretki.fi 0
50 KuoSu 0
51 Manse semi-solo climbing team 0
52 Primoceler 0
53 Triathlonteam226 0
54 Viimeiset Pirkkalaiset 0
55 Sidoste Oy 0
56 Virtain Urheilijat 0
57 Ok Raseborg 0