Inov-8 Tampere Trail Cup 2015 >

Mikon Leipä -stage, Kauppi (5.5.)

Naiset | Kunto | Miehet | Tampereen ketterimmät | Pojat alle 12 (vain Lamminpäässä 12.5.) | Tytöt alle 12 (vain Lamminpäässä 12.5.)

Miehet

Nimi Joukkue Tulos Pisteet
1. Michal Hubacek Koovee 00:27:00.81 1000
2. Jere Ahonen Kangasala SK 00:27:11.93 993
3. Mikko Knuuttila KeparDI 00:27:15.42 991
4. Jarkko Liuha Kangasala SK 00:28:06.07 961
5. Tomi Närvä KeparDI 00:28:18.13 954
6. Pekka Itävuo Sajaniemen Sonnit 00:28:34.35 945
7. Jouko Liuha Pikkukova + kebab 00:29:18.44 921
8. Harri Räty Sandvik 00:29:18.71 921
9. Mikko Harju Pikkukova + kebab 00:29:20.45 920
10. Tero Ruokolainen 00:29:58.66 901
11. Ilkka Nurminen Saarioinen 00:30:11.27 894
12. Jonne Pitkänen Tampereen Pyrintö 00:30:15.80 892
13. Jarno Salmelin Sajaniemen Sonnit 00:30:33.56 883
14. Konsta Pitkänen 00:30:44.90 878
15. Janne Märkälä Tampereen Pyrintö 00:30:45.20 878
16. Eerik Nurminen Hiiltomiehet 00:31:28.72 858
17. Petri Ikävalko 00:31:43.61 851
18. Ville Siukkola Sajaniemen Sonnit 00:31:47.98 849
19. Otto Niemelä Teivo Stayers 00:32:42.40 825
20. Eemi Konttila Koovee 00:33:05.18 816
21. Reima Pätsi TERD 00:33:07.62 815
22. Jussi Seppä Etelä-Tyrvään Kramppi 00:33:09.23 814
23. Jani Körhämö 00:33:27.80 807
24. Visa Joenperä Valkeakosken Haka 00:33:29.01 806
25. Sami Kämäräinen Mc Quigan 00:33:39.74 802
26. Mika Videnoja RC Eemeli 00:33:45.23 800
27. Mikko Kuitunen Vincit 00:34:13.59 789
28. Repa Viitanen MadRog 00:34:30.09 782
29. Matti Alarotu TeiskoTriathlon 00:34:57.88 772
30. Antti Lammi 00:34:58.34 772
31. Timo Kauppila 00:35:03.74 770
32. Ville Houttu Vincit 00:35:23.78 763
33. Risto Kataja Tampereen Pyrintö 00:36:10.62 746
34. Olli-Pekka Ojala LJK47 00:36:15.06 745
35. Tommi Salo 00:36:18.23 744
36. Olli Vartiala TERD 00:36:21.35 743
37. Vili Vartiala TERD 00:36:27.35 740
38. Janne Oikarinen 00:37:16.94 724
39. Aleksanteri Leeve 00:37:37.27 718
40. Konsta Mäntyvaara Teiskon Urheilijat 00:38:29.40 701
41. Pekka Mäntyvaara TeiskoTriathlon 00:38:29.79 701
42. Lauri Kahila Tampereen Pyrintö 00:38:33.75 700
43. Marko Lehti LJK47 00:38:56.35 693
44. Joonas Saaranen 00:39:41.33 680
45. Vesa Laurila 00:39:44.74 679
46. Vilho Mäntyvaara Teiskon Urheilijat 00:40:09.93 672
47. Antti Järvinen 00:41:49.86 645
48. Andrew Harrison 00:42:05.18 641
49. Pasi Säpyskä 00:42:14.13 639
50. Kari Papinsaari Fujitsu 00:42:26.51 636
51. Tomi Majuri Vincit 00:43:34.46 619
52. Jari Kymäläinen Sandvik 00:44:08.12 612
53. Jukka Lehtinen Fujitsu 00:47:40.66 566
54. Mika Erola 00:48:03.49 562