Inov-8 Tampere Trail Cup 2015 >

HieroJari-stage, Niihaman maja (2.6.)

Naiset | Kunto | Miehet | Tampereen ketterimmät | Pojat alle 12 (vain Lamminpäässä 12.5.) | Tytöt alle 12 (vain Lamminpäässä 12.5.)

Miehet

Nimi Joukkue Tulos Pisteet
1. Ari-Pekka Lassila Koovee 00:24:38.67 1000
2. Mikko Knuuttila KeparDI 00:25:24.72 969
3. Harun Isler Turkish National Team 00:25:25.11 969
4. Jussi Suna Team Noname 00:25:43.68 957
5. Jere Ahonen Kangasala SK 00:26:16.41 937
6. Pekka Itävuo Sajaniemen Sonnit 00:26:45.34 921
7. Santeri Sainio Kangasala SK 00:27:02.83 911
8. Ville Parkkinen KeparDI 00:27:04.49 910
9. Mikko Harju Pikkukova + kebab 00:27:21.64 900
10. Engin Öztürk Turkish National Team 00:27:53.41 883
11. Samu Lehtola Kangasala SK 00:28:06.58 876
12. Jonne Pitkänen Tampereen Pyrintö 00:28:11.59 874
13. Taneli Hynninen LJK47 00:28:15.42 872
14. Jouko Liuha Pikkukova + kebab 00:28:42.08 858
15. Ilkka Nurminen Saarioinen 00:28:55.64 851
16. Janne Märkälä Tampereen Pyrintö 00:29:05.69 847
17. Ossi Järvinen Tampereen Pyrintö 00:29:32.66 834
18. Konsta Pitkänen 00:29:39.69 830
19. Ali Ucar Turkish National Team 00:30:18.05 813
20. Jarno Salmelin Sajaniemen Sonnit 00:30:24.70 810
21. Reima Pätsi TERD 00:30:54.65 797
22. Onur Dalkiz Turkish National Team 00:31:03.75 793
23. Antti Syrjänen Team Rahola 00:31:33.17 781
24. Sami Kämäräinen Mc Quigan 00:31:43.26 776
25. Mehmet Baytas Turkish National Team 00:31:59.77 770
26. Janne Oikarinen 00:32:06.18 767
27. Matti Alarotu TeiskoTriathlon 00:32:13.52 764
28. Vesa Hyvärinen Viimeiset Pirkkalaiset 00:32:23.89 760
29. Heikki Hihnala Alatornion Pirkat 00:32:41.32 753
30. Tero Hihnala 00:32:46.10 752
31. Tommi Salo 00:32:47.34 751
32. Sampsa Järviö LJK47 00:32:49.38 750
33. Markus Kovalainen 00:33:32.49 734
34. Israfil Kücüksakal Turkish National Team 00:33:34.72 733
35. Joonas Saaranen 00:33:39.88 732
36. Petri Lassheikki 00:34:26.37 715
37. Vili Vartiala TERD 00:35:14.09 699
38. Aleksanteri Leeve 00:35:29.11 694
39. Antti Miikki Triathlonteam226 00:35:39.88 691
40. Ramazan Can Turkish National Team 00:36:16.41 679
41. Antti Järvinen 00:36:24.43 676
42. Ville Raatikainen TeiskoTriathlon 00:36:24.90 676
43. Tero Järvinen Tampereen Pyrintö 00:36:28.03 675
44. Jari Kymäläinen Sandvik 00:38:08.19 646
45. Jukka Lehtinen Fujitsu 00:38:42.20 636
46. Tero Haavisto Saarioinen 00:39:09.90 629
47. Juha Simola Vincit 00:43:35.16 565
48. Onni Pykäläinen 00:43:38.00 564
49. Johannes Alarotu Teiskon Urheilijat 00:44:47.45 550