Inov-8 Tampere Trail Cup 2015 >

Gopal-stage, Hervannan laskettelukeskus (26.5.)

Naiset | Kunto | Miehet | Tampereen ketterimmät | Pojat alle 12 (vain Lamminpäässä 12.5.) | Tytöt alle 12 (vain Lamminpäässä 12.5.)

Miehet

Nimi Joukkue Tulos Pisteet
1. Ari-Pekka Lassila Koovee 00:20:03.43 1000
2. Jani Lakanen Koovee 00:20:21.80 984
3. Mikko Knuuttila KeparDI 00:20:43.34 967
4. Jere Ahonen Kangasala SK 00:21:08.58 948
5. Pekka Itävuo Sajaniemen Sonnit 00:22:11.19 904
6. Ville Parkkinen KeparDI 00:22:18.13 899
7. Janne Niemi Janakkalan Jana 00:22:48.75 879
8. Leevi Keronen Tampereen Pyrintö 00:22:55.62 874
9. Mikko Harju Pikkukova + kebab 00:23:00.07 872
10. Jouko Liuha Pikkukova + kebab 00:23:07.91 867
11. Jonne Pitkänen Tampereen Pyrintö 00:23:17.47 861
12. Konsta Vanhanen Nouski 00:23:17.94 860
13. Tuukka Senttula 00:23:34.24 850
14. Visa Joenperä Valkeakosken Haka 00:23:55.11 838
15. Janne Märkälä Tampereen Pyrintö 00:23:58.12 836
16. Taneli Hynninen LJK47 00:24:02.16 834
17. Marko Niskanen LJK47 00:24:09.27 830
18. Lari Laine Kankaantaan Kisa 00:24:15.15 827
19. Konsta Pitkänen 00:24:25.69 821
20. Reima Pätsi TERD 00:24:32.28 817
21. Ville Siukkola Sajaniemen Sonnit 00:24:38.63 813
22. Ossi Järvinen Tampereen Pyrintö 00:24:50.78 807
23. Otso Westerlund Koovee 00:25:15.36 794
24. Erno Paju Fujitsu 00:26:06.04 768
25. Sami Kämäräinen Mc Quigan 00:26:16.20 763
26. Mikko Sorrela Pyöräretki.fi 00:26:41.56 751
27. Tero Hihnala 00:26:49.50 747
28. Sampsa Järviö LJK47 00:26:56.20 744
29. Matti Alarotu TeiskoTriathlon 00:27:48.48 721
30. Joonas Saaranen 00:27:53.30 719
31. Janne Oikarinen 00:27:53.48 719
32. Tommi Salo 00:27:53.64 719
33. Mikael Miettinen 00:29:10.16 687
34. Riku Pitkänen TeiskoTriathlon 00:29:32.31 679
35. Antti Järvinen 00:30:02.78 667
36. Mikko Mehtonen Vincit 00:30:10.41 664
37. Ville Raatikainen TeiskoTriathlon 00:30:22.56 660
38. Janne Matihaldi Vincit 00:31:06.38 644
39. Tero Järvinen Tampereen Pyrintö 00:31:08.32 644
40. Jukka Lehtinen Fujitsu 00:32:20.11 620
41. Pasi Säpyskä 00:32:22.80 619
42. Tero Haavisto Saarioinen 00:32:39.08 614
43. Jari Kymäläinen Sandvik 00:33:06.43 605
44. Tomi Majuri Vincit 00:33:29.98 598
45. Vili Vartiala TERD 00:33:57.12 590
46. Olli Vartiala TERD 00:43:16.22 463