Inov-8 Tampere Trail Cup 2020 >

Stage 3, Lamminpään maja (11.8.)

Tytöt 12 | Pojat 12 Miehet | Naiset | Kunto | Tampereen ketterimmät |

Tampereen ketterimmät

Joukkue Juoksija 1 Juoksija 2 Juoksija 3 Kokonaispisteet
1 Teiskon Urheilijat Maija Häkli (971) Milja Häkli (952) Eero Hietala (951) 2874
2 Tampereen Pyrintö Selma Turpeinen (1000) Milla Hirvonen (934) Leo Matinheikki (926) 2860
3 Vetelin Urheilijat Ari-Pekka Lassila (1000) Juha Lassila (837) Sara Lax (818) 2655
4 Koovee Aino Siivonen (955) Hanna-Mari Siivonen (948) Raimo Arvola (752) 2655
5 Tampere Trail Running Janne Määttä (829) Matti Kilpi (811) Matti Riekki (788) 2428
6 Tehotytöt Pauliina Koivuniemi (862) Sara Karimäki (751) Maarit Junkkala (750) 2363
7 Sajaniemen Sonnit Anni-Maija Fincke (1000) Riina Kuuselo (900) 1900
8 Valmet keke Taneli Hynninen (913) Juhani Yli-marttila (788) 1701
9 Nouski Henri Taanila (898) Lasse Taanila (632) 1530
10 Team Rahola Marko Kangasmäki (751) Sini Venno (692) 1443
11 Sandvik Antti Niemi (646) Jari Kymäläinen (565) 1211
12 Lahden suunnistajat -37 Pyry Willman (983) 983
13 KeparDI Joona Huila (976) 976
14 Ilmajoen kisailijat Jussi Salo (971) 971
15 Valkeakosken Haka Rauli Aho (922) 922
16 Kangasala SK Aino Ojanen (833) 833
17 Triathlonteam226 Onur Kapucu (830) 830
18 Arcticanakonda Antti Korpi (815) 815
19 RoGaRaGit Mikko Sorrela (805) 805
20 Potku Riku Lindstedt (800) 800
21 Vincit Mikko Mehtonen (797) 797
22 Kylmäkosken Veikot Stefano Ferrari (794) 794
23 TAMPERE Taito Ruuska (791) 791
24 Mettäkylän Akilles Kalle Laine (784) 784
25 RC Eemeli Mika Videnoja (780) 780
26 Skiteam Tuomas Hietala (753) 753
27 Lost Boyrs Marko Karjalainen (740) 740
28 Viitamäen Veto Jyrki Isomäki (710) 710
29 Hiidenkiertäjät Lasse Räty (698) 698
30 Manyone Aleksei Seleznev (672) 672
31 Tampereen Maratonklubi Petri Kiiskilä (616) 616
32 Paha Rasti Johanna Piesala (603) 603
33 PirHi Pasi Julkunen (594) 594
34 Telemark Team Örn 0
35 Orivesi As 0
36 Team Nässäri 0
37 RC/C 0
38 Rasti-Nokia 0
39 Sorrinperän Sisu 0
40 IFK Lidingö SOK 0
41 Loop Basketball Training 0
42 TEAM BKR 0
43 TAYS 0
44 Team Hilla 0
45 Tampereen välineurheilijat 0
46 Heinolan Isku 0
47 Team Backland 0
48 Liikuttavat 0
49 Röyhiö 0
50 Ilves 0
51 VTE Kauppi 0
52 LeKi hiihto 0
53 Northern Runners 0
54 Maanmittauslaitos 0
55 Tampere 0
56 Oma Ilo 0
57 Hiiltomiehet 0
58 Hiidenkadun hurjat 0
59 Teivo Stayers 0
60 LJK47 0
61 Tampereen Pyrintö Hiihto 0
62 Kaupin Kanuunat 0