Inov-8 Tampere Trail Cup 2020 >

Stage 3, Lamminpään maja (11.8.)

Tytöt 12 | Pojat 12 Miehet | Naiset | Kunto | Tampereen ketterimmät |

Miehet

Nimi Joukkue Tulos Pisteet
1. Ari-Pekka Lassila Vetelin Urheilijat 00:21:53.55 1000
2. Pyry Willman Lahden suunnistajat -37 00:22:15.03 983
3. Joona Huila KeparDI 00:22:24.55 976
4. Jussi Salo Ilmajoen kisailijat 00:22:31.56 971
5. Tuomo Kuisma 00:23:05.36 948
6. Leo Matinheikki Tampereen Pyrintö 00:23:38.45 926
7. Rauli Aho Valkeakosken Haka 00:23:44.34 922
8. Taneli Hynninen Valmet keke 00:23:58.50 913
9. Henri Taanila Nouski 00:24:22.03 898
10. Harri Räty 00:25:08.60 870
11. Aleksi Kujala 00:25:15.00 867
12. Juha Lassila Vetelin Urheilijat 00:26:08.51 837
13. Onur Kapucu Triathlonteam226 00:26:22.07 830
14. Janne Määttä Tampere Trail Running 00:26:23.03 829
15. Ossi Järvinen Tampereen Pyrintö 00:26:27.43 827
16. Antti Korpi Arcticanakonda 00:26:49.98 815
17. Matti Kilpi Tampere Trail Running 00:26:57.75 811
18. Olli-Petteri Hirvonen Tampereen Pyrintö 00:27:04.35 808
19. Mikko Sorrela RoGaRaGit 00:27:09.95 805
20. Riku Lindstedt Potku 00:27:21.85 800
21. Mikko Mehtonen Vincit 00:27:26.21 797
22. Timo Kauppila 00:27:29.81 796
23. Juho Sihvola Tampereen Pyrintö 00:27:31.34 795
24. Stefano Ferrari Kylmäkosken Veikot 00:27:33.33 794
25. Evgeni Gordejev 00:27:34.56 793
26. Eetu Lehtovirta Tampereen Pyrintö 00:27:37.38 792
27. Aapo Liponkoski Tampereen Pyrintö 00:27:39.47 791
28. Taito Ruuska TAMPERE 00:27:40.53 791
29. Matti Riekki Tampere Trail Running 00:27:45.82 788
30. Juhani Yli-marttila Valmet keke 00:27:46.35 788
31. Kalle Laine Mettäkylän Akilles 00:27:54.75 784
32. Mika Kiviluoto Tampere Trail Running 00:27:57.61 782
33. Mika Videnoja RC Eemeli 00:28:02.80 780
34. Henri Annila 00:28:07.66 778
35. Riku Rintamäki 00:28:14.25 775
36. Jukka Airo 00:28:39.02 764
37. Matias Salonen 00:28:49.04 759
38. Toni Kuisma Tampere Trail Running 00:28:54.18 757
39. Antti Tietäväinen 00:28:59.62 755
40. Tuomas Hietala Skiteam 00:29:03.45 753
41. Raimo Arvola Koovee 00:29:06.44 752
42. Marko Kangasmäki Team Rahola 00:29:08.13 751
43. Mikko Lamminpää 00:29:10.11 750
44. Olli Lohi 00:29:26.42 743
45. Timo Väistö Tampere Trail Running 00:29:27.05 743
46. Marko Karjalainen Lost Boyrs 00:29:33.40 740
47. Jyrki Isomäki Viitamäen Veto 00:30:48.51 710
48. Jani Lehmusvuori 00:31:03.63 704
49. Tommi Salo 00:31:24.82 696
50. Aleksei Seleznev Manyone 00:32:31.83 672
51. Petri Seppälä 00:33:29.89 653
52. Antti Niemi Sandvik 00:33:52.21 646
53. Roope Heikkilä 00:34:30.62 634
54. Petri Kiiskilä Tampereen Maratonklubi 00:35:30.53 616
55. Pasi Julkunen PirHi 00:36:48.31 594
56. Jari Kymäläinen Sandvik 00:38:41.45 565
57. Jarmo Tiilikka Tampere Trail Running 00:39:14.93 557
58. Teuvo Saarinen 00:40:47.51 536
59. Tommi Koistinen 00:41:28.66 527