Inov-8 Tampere Trail Cup 2020 >

Stage 1, Kauppi Sports Center (28.7.)

Tytöt 12 | Pojat 12 Miehet | Naiset | Kunto | Tampereen ketterimmät |

Tampereen ketterimmät

Joukkue Juoksija 1 Juoksija 2 Juoksija 3 Kokonaispisteet
1 Tampereen Pyrintö Milla Hirvonen (974) Jonne Pitkänen (913) Tanja Ilomäki (880) 2767
2 Tehotytöt Julia Junkkala (895) Jessica Junkkala (854) Pauliina Koivuniemi (832) 2581
3 Tampere Trail Running Matti Kilpi (842) Janne Määttä (803) Mika Kiviluoto (785) 2430
4 Koovee Oliver Alajoutsi (960) Jasper Alajoutsi (925) 1885
5 Northern Runners Mikael Arnesen (899) Saana Heinänen (846) 1745
6 Valmet keke Taneli Hynninen (929) Juho Eerikäinen (648) 1577
7 Kaupin Kanuunat Veli-petteri Liedes (862) Tero Hakuli (700) 1562
8 TAMPERE Taito Ruuska (770) Tina Bartol (701) 1471
9 Lahden suunnistajat -37 Pyry Willman (1000) 1000
10 Vetelin Urheilijat Ari-Pekka Lassila (971) 971
11 Maanmittauslaitos Tero Ruokolainen (957) 957
12 Team Hilla Hilla Niemelä (937) 937
13 Sajaniemen Sonnit Riina Kuuselo (932) 932
14 Nouski Henri Taanila (919) 919
15 TAYS Antti Pemmari (892) 892
16 Hiidenkadun hurjat Anne Kiljunen (892) 892
17 Kangasala SK Nuutti Vennelä (824) 824
18 RoGaRaGit Mikko Sorrela (817) 817
19 Tampere Jani Kohonen (813) 813
20 Triathlonteam226 Onur Kapucu (808) 808
21 RC Eemeli Mika Videnoja (796) 796
22 Tampereen välineurheilijat Mari Vehviläinen (766) 766
23 KeparDI Sanni Kymäläinen (761) 761
24 Kylmäkosken Veikot Stefano Ferrari (758) 758
25 Lost Boyrs Marko Karjalainen (743) 743
26 Team Rahola Sini Venno (702) 702
27 Viitamäen Veto Jyrki Isomäki (686) 686
28 Manyone Aleksei Seleznev (680) 680
29 Loop Basketball Training Jussi Pärssinen (634) 634
30 Sandvik Antti Niemi (626) 626
31 TEAM BKR Tomi Rajala (609) 609
32 Paha Rasti Johanna Piesala (607) 607
33 Tampereen Maratonklubi Petri Kiiskilä (605) 605
34 Telemark Team Örn 0
35 Ilmajoen kisailijat 0
36 Orivesi As 0
37 Team Nässäri 0
38 RC/C 0
39 Rasti-Nokia 0
40 Arcticanakonda 0
41 Sorrinperän Sisu 0
42 Skiteam 0
43 IFK Lidingö SOK 0
44 PirHi 0
45 Potku 0
46 Heinolan Isku 0
47 Team Backland 0
48 Liikuttavat 0
49 Röyhiö 0
50 Ilves 0
51 Hiidenkiertäjät 0
52 Mettäkylän Akilles 0
53 VTE Kauppi 0
54 LeKi hiihto 0
55 Oma Ilo 0
56 Valkeakosken Haka 0
57 Hiiltomiehet 0
58 Teivo Stayers 0
59 Teiskon Urheilijat 0
60 LJK47 0
61 Vincit 0
62 Tampereen Pyrintö Hiihto 0