Inov-8 Tampere Trail Cup 2020 >

Stage 1, Kauppi Sports Center (28.7.)

Tytöt 12 | Pojat 12 Miehet | Naiset | Kunto | Tampereen ketterimmät |

Miehet

Nimi Joukkue Tulos Pisteet
1. Pyry Willman Lahden suunnistajat -37 00:25:21.79 1000
2. Ari-Pekka Lassila Vetelin Urheilijat 00:26:06.70 971
3. Oliver Alajoutsi Koovee 00:26:24.37 960
4. Tero Ruokolainen Maanmittauslaitos 00:26:29.44 957
5. Taneli Hynninen Valmet keke 00:27:17.50 929
6. Jasper Alajoutsi Koovee 00:27:24.18 925
7. Akseli Konttila 00:27:26.91 924
8. Henri Taanila Nouski 00:27:35.34 919
9. Jonne Pitkänen Tampereen Pyrintö 00:27:45.46 913
10. Mikael Arnesen Northern Runners 00:28:11.25 899
11. Juhani Tiainen 00:28:19.79 895
12. Antti Pemmari TAYS 00:28:25.51 892
13. Harri Räty 00:28:34.09 887
14. Veli-petteri Liedes Kaupin Kanuunat 00:29:24.53 862
15. Aaro Koskinen Tampereen Pyrintö 00:29:28.27 860
16. Matti Kilpi Tampere Trail Running 00:30:06.04 842
17. Nuutti Vennelä Kangasala SK 00:30:45.14 824
18. Valtteri Repo 00:30:52.60 821
19. Mikko Sorrela RoGaRaGit 00:31:02.10 817
20. Jani Kohonen Tampere 00:31:10.24 813
21. Onur Kapucu Triathlonteam226 00:31:22.22 808
22. Ossi Järvinen Tampereen Pyrintö 00:31:30.50 804
23. Janne Määttä Tampere Trail Running 00:31:32.83 803
24. Timo Kauppila 00:31:43.11 799
25. Olli-Petteri Hirvonen Tampereen Pyrintö 00:31:47.31 797
26. Mika Videnoja RC Eemeli 00:31:50.90 796
27. Henri Annila 00:31:55.88 794
28. Antti Ström 00:32:01.04 792
29. Mika Kiviluoto Tampere Trail Running 00:32:17.00 785
30. Riku Rintamäki 00:32:41.55 775
31. Eetu Lehtovirta Tampereen Pyrintö 00:32:51.05 772
32. Teemu Kallio Tampere Trail Running 00:32:53.15 771
33. Taito Ruuska TAMPERE 00:32:56.03 770
34. Antti Tietäväinen 00:33:12.98 763
35. Stefano Ferrari Kylmäkosken Veikot 00:33:25.41 758
36. Jukka Airo 00:33:34.06 755
37. Toni Kuisma Tampere Trail Running 00:33:46.24 751
38. Alain Colliard 00:34:04.32 744
39. Marko Karjalainen Lost Boyrs 00:34:08.11 743
40. Sami Rusanen 00:34:16.55 739
41. Timo Väistö Tampere Trail Running 00:34:19.91 738
42. Petri Lassheikki 00:34:49.49 728
43. Jani Lehmusvuori 00:35:24.48 716
44. Tommi Salo 00:35:56.93 705
45. Tero Hakuli Kaupin Kanuunat 00:36:11.81 700
46. Jyrki Isomäki Viitamäen Veto 00:36:56.16 686
47. Jaakko Luttinen 00:37:03.11 684
48. Mikko Mäenpää 00:37:06.99 683
49. Aleksei Seleznev Manyone 00:37:17.69 680
50. Aleksi Kujala 00:37:53.88 669
51. Petri Seppälä 00:38:37.48 656
52. Juho Eerikäinen Valmet keke 00:39:05.88 648
53. Roope Heikkilä 00:39:07.36 648
54. Jussi Pärssinen Loop Basketball Training 00:39:56.91 634
55. Antti Niemi Sandvik 00:40:28.92 626
56. Tomi Rajala TEAM BKR 00:41:34.97 609
57. Petri Kiiskilä Tampereen Maratonklubi 00:41:52.72 605
58. Aleksi Valavuori 00:43:24.10 584
59. Santeri Mäkelä 00:44:58.97 563
60. Teuvo Saarinen 00:45:04.59 562
61. Tommi Koistinen 00:47:21.65 535
62. Aarne Pärssinen 00:48:55.19 518
63. Elina Pärssinen 00:53:36.33 473